CMS dla sklepu internetowego – co wybrać?

Wybór odpowiedniego e-commerce CMS jest niezbędnym elementem działalności twojego sklepu w internecie. Nie brak ich na rynku, dlatego wybór może sprawiać trudności. Jaki system wybrać, by móc wystartować ze swoim sklepem w Internecie? Przeczytaj poniższy artykuł, w którym wyjaśniamy krótko opisujemy popularne opcje.

Czytaj „CMS dla sklepu internetowego – co wybrać?”

Z jakich technologii korzysta użytkownik internetu w Polsce?

2020 rok już za nami. To dobry czas by dokonać krótkiego podsumowania za ubiegły rok i spojrzeć na statystyki dotyczące użytkowników internetu w naszym kraju i technologii z których korzystają. Przejrzeliśmy kilka źródeł dostarczających ciekawe statystyki i w tym artykule postaramy się przedstawić aktualną sytuację na naszym rynku. Czytaj „Z jakich technologii korzysta użytkownik internetu w Polsce?”

Aktualizacja sklepu z Magento 1 do Magento 2. Porady

30 czerwca tego roku zakończyło się wsparcie dla Magento 1, dlatego wszystkie sklepy zbudowane na tej wersji oprogramowania mogą być podatne na liczne zagrożenia. Sklep na Magento 1 po upływie tej daty wiąże się z ogromnym ryzykiem i brakiem oficjalnego rozwiązania problemów związanych z bezpieczeństwem. Czytaj „Aktualizacja sklepu z Magento 1 do Magento 2. Porady”