Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
STATsupport

Przebieg współpracy

Chociaż każdy problem analityczny wymaga indywidualnego podejścia,
realizację typowego zlecenia można opisać w następujący sposób:

Studenci, pracownicy naukowi i badacze:

Najszybszym sposobem na uzyskanie wyceny zlecenia jest przesłanie na nasz adres mailowy zbioru danych wraz z informacjami na temat przeprowadzonego badania (pytania badawcze i hipotezy, wykorzystane narzędzia, etc.). Dane mogą mieć zarówno formę zbioru danych, jak i surową (np. arkusza ankiety). Zalecamy również, aby sprecyzowali Państwo swoje oczekiwania, co do zakresu prac jakie maja zostać wykonane. Na podstawie otrzymanych informacji w ciągu 24 godzin wyceniamy zlecenie i przedstawiamy Państwu propozycję opracowania statystycznego. Po uzyskaniu akceptacji przystępujemy do pracy, po zakończeniu której wysyłamy wyniki w formie pliku pdf. Jeżeli wszystko jest w porządku, to po zaksięgowaniu wpłaty otrzymują Państwo w pełni edytowalny opis wyników.

Firmy i instytucje:

Omawiamy problem oraz cel analiz, oraz zapoznajemy się z posiadanymi przez Państwo danymi. Następnie przesyłamy propozycję sposobu realizacji zlecenia wraz z wyceną i terminem wykonania. Cena i czas realizacji jest proporcjonalny do wielkości projektu - z tego powodu są one zawsze ustalane indywidualnie. W trakcie realizacji projektu w razie potrzeby się z Państwem konsultujemy. Po zakończeniu pracy przesyłamy raport zawierający opis przeprowadzonych analiz, wraz z wnioskami i zaleceniami dla Państwa firmy.

Copyright ©2013 STATsupport Krzysztof Dudziak.

tel. +48 783-310-365,     e-mail: info@statsupport.pl,     Gadu-Gadu 949041