Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
STATsupport

Oferta dla firm i instytucji

Metody statystyczne i data mining znajdują coraz szersze zastosowanie w biznesie. Dogłębna analiza zgromadzonych danych pozwala na optymalizację działań i budowę przewagi konkurencyjnej.

Nasza oferta jest zawsze dopasowywana do posiadanych przez Państwa problemów biznesowych i specyfiki danych. Możemy również przeprowadzić analizy eksploracyjne, celem identyfikacji zagadnień, do rozwiązania których można by było wykorzystać Państwa dane.

Oferujemy Państwu usługi m.in. w zakresie:

 • Segmentacji klientów
  Umożliwia na podzielenie klientów na różniące się segmenty, wewnątrz których znajdują się podobni do siebie klienci. Dzięki temu możliwa jest np. identyfikacja grupy klientów najbardziej dochodowych, do których warto kierować ofertę, i klientów niedochodowych. Możliwe jest również ułożenie ofert lepiej dopasowanych do potrzeb klientów.
 • Prognozowania
  Pozwala na przewidywanie przyszłej wielkości danej zmiennej (np. wielkości sprzedaży) na podstawie danych z przeszłości.
 • Modelowania predykcyjnego
  Polega na zbudowaniu modelu statystycznego danego zjawiska, dzięki czemu możliwe jest zarówno przewidywanie, jak i wyjaśnianie przyczyn zjawiska. Dzięki modelom predykcyjnym można np. przewidzieć, którzy klienci są skłonni do rezygnacji z naszych usług, oraz zrozumieć przyczyny rezygnacji.
 • Wykrywania reguł sprzedażowych
  Pozwala odpowiedzieć na pytanie, które produkty są najczęściej kupowane razem. Dzięki temu można np. oferować zakup tylko takich dodatkowych produktów, do zakupu których rzeczywiście skłonni są klienci.

Copyright ©2013 STATsupport Krzysztof Dudziak.

tel. +48 783-310-365,     e-mail: info@statsupport.pl,     Gadu-Gadu 949041